S.Barski S.Barski Kvinders læder hjemmesko med en ornament Kv51-028 sort

58,90

Oplev elegance og komfort til sommerdage med kvinders flapper S. Barski Kv51-028 i sort. Disse klapper er lavet af naturligt læder af højeste kvalitet, og kombinerer stilfuldt design og komfort ved at bære. Foran på flip -flops er der et spektakulært ornament med adskillige zirkoner, der tilføjer al pragt og stil.

Metled på en 4 cm høj kil, de sikrer stabilitet og komfort i hvert trin, hvilket gør dem til et godt valg til hverdagens styliseringer. Uanset lejligheden vil S. Barski Flip -Flops være et smukt supplement til dit tøj, hvilket tilføjer elegance og moderne karakter.

Takket være indsættelsen af ​​deres installation er det hurtigt og enkelt at sætte på, at det er hurtigt og enkelt, og en blød læderindsats garanterer komfort hele dagen. Perfekt til både en tur rundt i byen og til sommermøder med venner. S.Barski Flip Flops er et must-have denne sæson, der kombinerer mode og funktionalitet.

Invester i komfort og stil med S. Barski Flip Flops - Opdag en unik kombination af elegance og hverdagsløb!

  • Hæl / platform højde: 4.0
  • Spænde: Glide på
  • Type hæl: Buskin
  • hælhøjde (cm): 4
  • Yderligere funktioner: rhinestones
  • Producent kode: Kv51-028 Sort
  • Farve: sort
  • Farve på sålen: sort
  • Eneste materiale: materiale
  • Indersålsmateriale: naturlæder
  • Ydre materiale: naturlæder
  • Næsen: intet næsestykke
  • Dominant mønster: uden mønster

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|