Gregors Sorte lakerede drenge, nattverddrenge Gregors 429 læderindsats

15,71
Laveste pris fra 30 dage før rabatten: €15,71
Almindelig pris: €59,00
-59%

Sorte lakerede drenges nattverd drenge Gregors 429 er et godt valg til specielle lejligheder, såsom nakramentet af nattverd eller andre ceremonier. Disse sko er lavet af høj -kvalitet, økologisk ny generation af lakeret læder og kombinerer elegance med moderne stil.

Deres foring og indsats er lavet af naturligt læder, hvilket sikrer komforten ved at bære selv i lang tid. Den afstivede hæl er ansvarlig for barnets stabilitet og sikkerhed, mens den går, hvilket er ekstremt vigtigt, især i situationer, hvor hvert trin tæller.

Der lægges særlig vægt på den lette og fleksible sål fra Thermo-CAAP, som absorberer chok og giver tilstrækkelig vedhæftning på forskellige overflader. Takket være snørebånd kan skoene let tilpasses barnets fod, hvilket øger brugen af ​​brugen.

Sorte lakerede drenges nattverd drenge Gregors 429 er ikke kun funktionalitet, men også elegance, hvilket får enhver lille herre til at føle sig speciel i dem. Perfekt til et sæt med en dragt eller en elegant skjorte. Vælg disse sko for at give dit barn et stilfuldt look i de vigtigste øjeblikke!

  • Producent kode: 429
  • Farve: sort

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|
|
|
Hurtigt effektiv og problemfri. Jeg anbefaler!!!!!
|
|
Transaktionen lykkedes. Jeg anbefaler.