Inna marka Sorte loafers med en mat finish med en gylden dekoration
- Forsendelsen sendes indenfor 5 - 8 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge-tilbage-garanti
Tjek også
Detaljer: Sorte loafers med en mat finish med en gylden dekoration
Oplev elegance og komfort i sorte mokkasiner med en mat finish. Disse klassiske kvindes sko er et godt valg for mennesker, der værdsætter både stil og komfort. Moccasins er kendetegnet ved en flad hæl med en højde på 1 cm, hvilket gør dem ideelle til daglig brug og til mere formelle lejligheder.
Der lægges særlig vægt på den gyldne dekoration i form af en kæde, der giver skoene en unik karakter og elegance. Takket være indsættelsen er loafers lette at tage på og tage af. Den runde næse giver dem et klassisk look, og den sorte farve får dem til at passe til mange stilarter.
Lavet af økologisk læder af høj kvalitet, både sålen og indsatsen er holdbar og behagelig. Plastsålen giver god vedhæftning, hvilket gør disse loafers egnet til forskellige overflader.
GO-179 Loafers fra et andet brand er tilgængelige i den originale producentens emballage, hvilket også gør dem til en god gaveide. Vælg elegance i sin reneste form, og se, hvor vidunderlige dine daglige stiliseringer med disse unikke sko kan se ud!
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinder > Mokasiner > Støvler Inna marka
- Type hæl: Flad hæl
- Spænde: Glide på
- Yderligere funktioner: lænke
- Producent kode: Go-179 sort
- Farve: sort
- Farve på sålen: sort
- Eneste materiale: Plast
- Model: GO-179
- Næsen: rund
- Dominant mønster: uden mønster
- Indersålsmateriale: kunstlæder
- Ydre materiale: kunstlæder
Tak fordi du tilføjede din kommentar.