Inna marka Sorte pumper på en nål med cubic zirconia

17,56
Laveste pris fra 30 dage før rabatten: €19,48
-9%
Almindelig pris: €0,00

Oplev elegance og stil med sorte pumper på en høj hæl. Disse smukke sko, designet til moderne kvinder, er et godt valg til specielle lejligheder og hverdagslige stiliseringer. Lavet af velourmateriale ser pumper ekstremt luksuriøse ud, og deres sorte farve er tidløs og universel.

Udstyret med en spids næse og en høj pin med en højde på 9,5 cm, understreger disse pumper perfekt den feminine figur og tilføjer dens elegance og klasse. Toppene, der dekorerer den øverste, er en effektiv accent, der tiltrækker opmærksomhed og får skoene til at skille sig ud fra andre modeller.

Brugen af ​​økologisk læder i indsatsen sikrer komfort, selv i lange timer med at bære, og plastsålen garanterer tilstrækkelig holdbarhed og stabilitet. Pumperne indsættes, hvilket gør deres sat på er hurtig og behagelig.

Takket være den originale emballage vil disse pumper bestemt være den perfekte gave til enhver kvinde, der værdsætter stil og den højeste kvalitet. Vælg G423 -modellen, der ikke kun glæder dig, men også rundt!

  • Indersålsmateriale: kunstlæder
  • Type hæl: pin
  • Yderligere funktioner: rhinestones
  • Producent kode: G423 sort
  • Farve: sort
  • Pletfarve: sølv
  • Farve på sålen: sort
  • Eneste materiale: Plast
  • Ydre materiale: fløjl
  • Model: G423
  • Næsen: spids
  • Dominant mønster: uden mønster
  • Spænde: glide på

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|