PA1 PA1 Støvler med Ziku Black nitter sort

Produkt niedostępny ;(

Oplev en ekstraordinær model af damestøvler - Ziku Black nitterstøvler fra producenten PA1. Disse sorte støvler er den perfekte kombination af klassisk og rockgalskab. Deres iøjnefaldende nitter og sten giver dem en unik karakter, der adskiller dem fra andre. Disse sko er lavet af højkvalitets øko-læder og er ikke kun stilfulde, men også komfortable takket være skumforet.

Designet til hverdagsbrug har de traditionel snøring, der giver mulighed for en perfekt pasform til foden, og en ekstra lynlås på siden gør det nemmere at tage dem på. Den runde tå og flade hæl gør dem ikke kun moderigtige, men også behagelige at have på.

Ankelhøjden og interessante detaljer, såsom rhinestones og nitter, tilføjer en militær stil til skoene, som passer perfekt ind i tidens trends. Ziku Black bovver støvler er et perfekt valg for kvinder, der værdsætter originalitet og ønsker at skille sig ud med deres stil.

Gå ikke glip af muligheden for at tilføje en smule vanvid til din garderobe! Disse bovver-støvler vil helt sikkert blive dit yndlingselement i din daglige styling. Vælg kvalitet, stil og komfort med Ziku Black støvler!

  • Kollektion: KeeShoes
  • Farve: sort
  • Farve på sålen: sort
  • Model: Støvler med Ziku Black nitter
  • Næsen: rund
  • Type hæl: flad hæl
  • Yderligere funktioner: jetfly , studs
  • Indersålsmateriale: stof
  • Ydre materiale: kunstlæder
  • Opvarmning: Ja
  • Højde: til anklen
  • Hæl / platform højde: 4
  • Dominant mønster: uden mønster
  • Spænde: på låsen , snøret

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|