4F M OBML250 sko sort
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 7 - 10 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: 4F M OBML250 sko sort
4F M OBML250 sko i sort er et fremragende valg for mænd, der værdsætter kombinationen af stil og funktionalitet. Den lave model med snørebånd giver komfort og støtte ved hvert trin, hvilket gør den perfekt både i byens stress og jag og under hverdagens aktiviteter.
Disse sko er lavet af nubucklæder af høj kvalitet og skiller sig ud for deres elegante udseende og er samtidig modstandsdygtige over for ugunstige vejrforhold takket være den specielle vandtætte 4FNeoDry-membran. Dette garanterer, at dine fødder forbliver tørre selv i regnvejr.
Den tykkere gummisål giver fremragende greb og stødabsorbering, hvilket giver sig udslag i lang tids brugskomfort. Indvendigt er skoene foret med tekstilmateriale, som øger bærekomforten, og yderligere vandtætte egenskaber gør dem ikke kun stilfulde, men også meget praktiske.
4F M OBML250 sko er det perfekte valg til mænd, der leder efter moderigtige og funktionelle sportssko. Hvert element i produktet, fra den behagelige snøring til de holdbare materialer, er designet til maksimal komfort og kvalitet. I producentens originale emballage vil disse sko være et perfekt supplement til enhver herregarderobe.
- Yderligere funktioner: vandtæt
- Samling: KeeShoes
- Farve: sort
- Indersålsmateriale: stof
- Model: 4F M OBML sko
- Hægte: snøret
- Sål materiale: syntetisk
- Ydermateriale: naturligt nubuck læder
- Opvarmning: INGEN
- Højde: lav
- Dominerende mønster: intet mønster
Tak fordi du tilføjede din kommentar.