Adidas Mænds Ultimashow røde FX3634 sko
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 1-2 hverdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Adidas Mænds Ultimashow røde FX3634 sko
Adidas Ultimashow herresko i en intens rød farve er det perfekte valg for løbeentusiaster, der værdsætter komfort og moderne design. FX3634-modellen udmærker sig ved en snørelukning, der sikrer en perfekt pasform til foden. Mesh-overdelen med ekstra syntetiske forstærkninger garanterer tilstrækkelig ventilation og støtte under træning.
Det indre af skoen er afsluttet med et tekstilfor, som øger komforten ved hvert trin. Den polstrede mellemsål lavet af EVA-skum reducerer effektivt stød, hvilket udmønter sig i komfort ved løb på hårde overflader. Derudover sikrer TPU-hælpælleren og gummiydersålen holdbarhed og trækkraft, hvilket er vigtigt under intens træning.
Adidas Ultimashow sko er dedikeret til mænd og er perfekte til både hverdagsløb og længere træningspas. Takket være deres åndbare egenskaber vil de være en perfekt ledsager under alle forhold. Vælg adidas Ultimashow sko og nyd hvert trin i behagelig stil!
- Producent: Adidas
- Relaterede kategorier: Sport > Sport > Løb > Sko Adidas
- Yderligere funktioner: mangel
- Producentens kode: FX3634
- Farve: rød
- Indersålsmateriale: stof
- Ydermateriale: mesh
- Model: adidas Ultimashow
Tak fordi du tilføjede din kommentar.