Adidas

Adidas OwnTheGame 3.0 IH5849 sko sort

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Oplev den perfekte kombination af stil og funktionalitet med Adidas Ownthegame 3.0 IH5849 sko i en elegant sort farve. Disse høje sko designet specielt til daglige basketballtræner er et uerstatteligt element i udstyret til enhver atlet. De blev skabt til mænd på udkig efter både præstation og komfort.

Adidas Ownthegame 3.0 sko er kendetegnet ved en øvre lavet af syntetiske materialer af høj kvalitet, der giver fremragende åndbarhed, og tekstilforet øger brugen af ​​brugen. Takket være gummisålen er hvert trin og spring perfekt polstret, hvilket oversættes til bedre stabilitet og støtte under intensive spil.

De universelle sorte farver gør disse sko perfekt matcher de forskellige stiliseringer på banen og udenfor. Derudover giver Laced Clasp dig mulighed for perfekt at matche foden, hvilket påvirker sikkerheden og komforten ved brug.

Adidas Ownthegame 3.0 IH5849 -sko er ikke kun meget funktionelt sportsudstyr, men også et moderigtigt tøj, der vil tilfredsstille enhver basketballelsker. Sats på kvalitet og pålidelighed ved at vælge en model, der vil være den perfekte ledsager af dine sportsudfordringer!

  • Producentens kode: BM201421
  • Farve: sort
  • Indersålsmateriale: stof
  • Ydermateriale: syntetisk
  • Model: adidas OwnTheGame 3.0 sko
  • Hægte: snøret
  • Højde: mellem (hævet)

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|