Adidas Predator 18.2 FG M DB1998 fodboldstøvler lyserød
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 1 - 4 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Adidas Predator 18.2 FG M DB1998 fodboldstøvler lyserød
Oplev kraft og præcision på banen med adidas Predator 18.2 FG M DB1998 fodboldsko i en unik pink farve. Disse professionelle klamper, designet til mænd, kombinerer moderne design og avanceret teknologi, hvilket gør dem til et fremragende valg for enhver fodboldentusiast.
Skoene er lavet af højkvalitets syntetisk materiale, som sikrer holdbarhed og optimal støtte under intense spil. Stofindsatsen garanterer bærekomfort og tilstrækkelig ventilation, hvilket giver sig udslag i lange timers træning og kampe uden at føle ubehag.
Adidas Predator 18.2 FG M modellen er kendetegnet ved et moderne design med en sok, som sikrer stabilitet og bedre pasform til foden. Plastnitter (lanker) giver fremragende greb på naturlige overflader, hvilket giver mulighed for dynamiske bevægelser og selvsikker gang selv under vanskelige forhold.
Snørelukningen gør, at skoene kan justeres præcist til foden, hvilket sikrer maksimal kontrol og selvtillid i enhver situation på banen. Den lyserøde farve vil helt sikkert få dig til at skille dig ud fra andre spillere og tilføje karakter til din sportsstil.
Vælg adidas Predator 18.2 FG M DB1998 og mærk den forskel, de kan gøre for dit spil. Se selv, at med disse sko får du ikke kun bedre præstationer, men også et stilfuldt look på banen!
- Producent: Adidas
- Relaterede kategorier: Sport > Sport > Fodbold > Sko Adidas
- Indersålsmateriale: Stof
- Ydermateriale: syntetisk
- Hægte: snøret
Tak fordi du tilføjede din kommentar.