Angello

Angello 980 brune vinterstøvler med lynlås

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Brune Angello 980 vinterankelstøvler med lynlås er et uerstatteligt element i enhver vintergarderobe. Disse sko er lavet af naturlæder af højeste kvalitet og giver ikke kun et elegant look, men også komfort at bære. Denne model er dedikeret til folk med slanke fødder, hvilket gør at den sidder perfekt på benet.

Lynlåse placeret på begge sider af støvlerne gør dem ikke kun nemmere at tage på og af, men tilføjer også en moderne karakter. Om vinteren, hvor vejrforholdene kan være meget omskiftelige, garanterer isolering af interiøret med skofleece komfort og varme. En flad 3,5 cm høj hæl giver dig mulighed for at bevæge dig frit hele dagen uden at belaste din rygsøjle.

Disse stilfulde støvler når op over anklen, hvilket giver ekstra beskyttelse mod kulde, sne og regn. Takket være deres universelle brune farve passer de perfekt ind i forskellige vinterstile - med bukser, nederdele, kjoler og forretningsdragter. Uanset lejligheden vil de give dig en følelse af klasse og selvtillid.

Vent ikke - vælg den rigtige størrelse og nyd den unikke stil og komfort ved at bære Angello 980 vinterstøvler, som fås til en fantastisk pris. Skoene er nye og leveres i en elegant æske, lige til at have på. Tilføj dem til din samling og opdag, hvor nemt det er at kombinere mode med komfort!

  • Ydermateriale: Naturlæder
  • Hæltype: Flad hæl
  • Indersålsmateriale: andre
  • Højde: ved anklen
  • Opvarmning: Ja
  • Nosek: Rund
  • Hægte: på låsen
  • Yderligere funktioner: mangel
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Farve: brun
  • Hæl/platformshøjde: 3.5

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|
|
|
|
Meget venligt personale, villige til at hjælpe og give råd. Jeg anbefaler butikken!
|
Transaktionen var meget vellykket, jeg anbefaler denne sælger.