Inna marka

Beige lædersko med et dekorativt spænde

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Oplev elegance og bekvemmelighed med beige læder halvt -men fra Gemre Shoes -mærket. Disse unikke loafers er det perfekte valg for moderne kvinder, der værdsætter stil og komfort ved at bære. Lavet af økologisk læder af høj kvalitet glæder de sig ikke kun æstetik, men også holdbarhed.

Deres delikate beige farve passer perfekt ind i de nyeste trends, og den dekorative spænde giver dem en unik karakter. Skoene har en lav højde - kun 9 cm - hvilket gør dem perfekte til daglig brug. Derudover giver en 3,5 cm høj hæl komfort i lange timer, og den runde næse gør skoene ekstremt behagelige.

Denne model ser ikke kun stilfuld ud, men er også praktisk takket være indsættelsesindsættelsen, hvilket gør det lettere at tage på og tage af. Den åbne arbejdstruktur og mønster med kæder giver dem et let, forår-sommer-klima, perfekt til varmere dage.

Det indre af skoene er færdig med naturligt læder, der påvirker brugskomforten og fodens sundhed. Plastsålen garanterer vedhæftning og holdbarhed, takket være hvilken, uanset overfladen, kan du være sikker på, at dine trin vil være sikre og stabile.

Beige lædersko med en dekorativ spænde er en alsidig model, som du nemt kan komponere med forskellige stiliseringer - fra afslappet til lidt mere elegant. Invester i denne moderigtige tilføjelse -på og nyd komforten og stilen hver dag! I den originale boks fra producenten er disse sko også en god gaveide.

  • Opvarmning: INGEN
  • Højde: Lav
  • Yderligere funktioner: gennembrudt , kæde
  • Producentens kode: BM194178
  • Samling: Forår/sommer
  • Farve: beige
  • Sål farve: beige
  • Sål materiale: Plast
  • Indersålsmateriale: naturligt læder
  • Ydermateriale: øko læder
  • Model: Lædersko med dekorativt spænde
  • Nosek: rund
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Hægte: slip-on

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|