D/CEO Beige mokkasiner med dekorativ sløjfe fra Endike
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 4 - 7 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: D/CEO Beige mokkasiner med dekorativ sløjfe fra Endike
Beige Loafers med en dekorativ Endike -bue er et godt valg for kvinder, der leder efter kombinationer af stil og komfort. Disse elegante sko, lavet af gummi af høj kvalitet, adskilles ikke kun ved holdbarhed, men også med ekstraordinær komfort ved at bære. En dekorativ bue med zirkoner fanger øjet og tilføjer en hel stilfuld karakter, hvilket gør dem til et perfekt supplement til hverdagen og mere elegante stiliseringer.
Moccasins har en mandel næse og et lavt snit, der ændrer hver look efter en note af klassikere. De har en universel, beige farve, takket være hvilke de er lette at kombinere med både jeans og luftige kjoler. Derudover giver økologisk hud i indsatsen tilstrækkelig komfort for fødderne i mange timers brug.
De er perfekte til hver dag såvel som til specielle lejligheder. Takket være dens enkelhed og elegance vil disse loafers være en god tilføjelse til enhver garderobe.
Vælg beige endike loafers og nyd et moderigtigt look og enestående komfort til enhver lejlighed!
- Producent: D/CEO
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Mokkasiner > Sko D/CEO
- Opvarmning: INGEN
- Højde: Lav
- Hægte: Intet mønster
- Producentens kode: 21-36 kamel
- Farve: beige
- Sål materiale: Gummi
- Indersålsmateriale: øko læder
- Nosek: mandel
- Hæl/platformshøjde: 7.5
Tak fordi du tilføjede din kommentar.