D/CEO Beige sneakers med Quica gummisål
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 4 - 7 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: D/CEO Beige sneakers med Quica gummisål
Beige sneakers D/CEO Quica er det perfekte valg for kvinder, der værdsætter en kombination af stil og komfort. Lavet af organisk læder af høj kvalitet tilpasser disse sko perfekt til foden, hvilket sikrer komfort ved at bære hele dagen. Takket være den lange, dekorative kæde fanger sneakers øjet og tilføjer karakteren af enhver stilisering og bliver et hit i denne sæson.
Denne model har en lav øvre og en rund næse, hvilket gør den ikke kun moderigtig, men også praktisk. Den gummi, der bruges i den eneste garanterer tilstrækkeligt greb, og stoffet, der bruges i indsatsen, giver mulighed for praktisk brug, selv under længere gåture. Sneakers D/CEO Quica fås i standardnummerering, hvilket betyder, at du kan vælge din størrelse uden frygt.
Disse beige sneakers er den perfekte tilføjelse til hverdagsudstyr, der smelter godt sammen med både jeans og nederdele. Den originale emballage af producenten i form af en elegant kasse gør dem også til en god gaveide til en elsket. Vælg Sneakers D/CEO Quica og nyd det moderigtige udseende og komfort hver dag!
- Producentens kode: 6486 beige
- Farve: beige
- Sål materiale: Gummi
- Indersålsmateriale: stof
- Ydermateriale: øko læder
- Nosek: rund
- Højde: lav
- Hæl/platformshøjde: 4
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: snøret
Tak fordi du tilføjede din kommentar.