Juliet

Juliet Bundet brogues blå grå

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Vi præsenterer snøresko fra mærket Juliet i en smuk blå-grå nuance, som helt sikkert vil tiltrække opmærksomhed fra enhver elsker af elegance og komfort. Disse fodtøj er kendetegnet ved en afrundet form og en stabil 2,5 cm høj hæl, hvilket gør dem perfekte til både hverdagsudflugter og særlige lejligheder.

Skoene er lavet af højkvalitets stof og har et unikt marmormønster, der giver dem et moderne look. Takket være snørelukningen kan du tilpasse dem perfekt til din fod, og med den bløde, indbyggede hæl vil du føle dig godt tilpas dagen lang. Økologisk læder brugt i indersålen giver ekstra komfort og fremragende ventilation.

Disse sko passer perfekt til en række forskellige stilarter - fra afslappet til mere elegant, hvilket gør dem til en universel garderobe til forår, sommer, efterår og vinter. Når du laver hverdagsoutfits eller tager ud til en aften i byen, vil Juliet Laced Shoes være det perfekte supplement til dit outfit.

Vent ikke og berig din fodtøjskollektion med disse unikke sko, der kombinerer elegance med moderne stil. Producentens originale emballage garanterer en perfekt gave eller opbevaringsmulighed. Dette er det perfekte valg for kvinder, der ønsker at føle sig moderigtige og komfortable hver dag!

  • Farve: blå , grå
  • Ydermateriale: Stof
  • Yderligere funktioner: mangel
  • Dominerende mønster: plettet
  • Hæl/platformshøjde: 2.5
  • Indersålsmateriale: Økologisk læder
  • Nosek: Rund
  • Hægte: snøret
  • Korpulens: G
  • Samling: KeeShoes
  • Sål materiale: syntetisk
  • Hæltype: flad

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|