T.Sokolski

Dame-galocher Chelsea-støvler leopardbrune T.Sokolski

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Kvinders brune leopardgalocher fra T.Sokolski er et ideelt valg for kvinder, der værdsætter komfort og et moderigtigt udseende. Disse stilfulde sko, der fås i den seneste kollektion, udmærker sig ved et klassisk og tidløst snit, der perfekt fremhæver den kvindelige figur.

Gummistøvlerne er lavet af højkvalitetsgummi og er vandtætte og komfortable under brug, hvilket gør dem til et fremragende valg til regnvejrsdage. En stabil, flad 3 cm høj hæl gør det behageligt og behageligt at have dem på hver dag. Den øvre højde på cirka 14 cm når over anklen, hvilket yderligere øger deres praktiske funktion.

Der er en tekstil indsats indeni, som giver mulighed for mere behagelig brug, og den syntetiske sål sikrer holdbarhed og god vedhæftning til underlaget. Gummistøverne har en rund tå og en slip-on lukning, som gør dem nemme at tage af og på.

Gummistøverne fås i et moderigtigt dyremotiv, der helt sikkert vil tiltrække opmærksomhed og sætte karakter til enhver styling. Perfekt til både efterår og forår, de passer perfekt til hverdagens outfits og tilbehør.

Det anbefales at købe den standardstørrelse, som vi bruger oftest. Produktet er helt nyt, originalt og dækket af 24 måneders garanti. Derudover leveres de i en elegant æske, hvilket gør dem til en ideel gave.

Vælg brune leopardkalosher til kvinder fra T.Sokolski og nyd stilfuldt og behageligt fodtøj til al slags vejr!

  • Samling: KeeShoes
  • Farve: brun
  • Sål materiale: syntetisk
  • Hæl/platformshøjde: 3
  • Yderligere funktioner: mangel
  • Indersålsmateriale: stof
  • Ydermateriale: gummi
  • Nosek: rund
  • Opvarmning: INGEN
  • Højde: ved anklen
  • Dominerende mønster: dyr
  • Hægte: andre , slip-on

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|