S.Barski Dame Patent Loafers S.Barski HY369A Sort

52,25

Det er S.Barski HY369A lakerede loafers i sort - den perfekte kombination af stil og komfort til en moderne kvinde. Disse elegante sko er kendetegnet ved en afrundet tå og en flad hæl, hvilket gør dem ikke kun moderigtige, men også ekstremt behagelige at have på.

Der er en delikat dekoration på forsiden af ​​mokkasinerne, som tilføjer en subtil charme til dem og gør dem til et unikt element i enhver styling. De er perfekte til forskellige forhold - fra hverdagslige, afslappede looks til mere formelle outfits.

Mokasinerne er lavet af økologisk patentlæder, som ikke kun understreger deres elegance, men også sikrer nem pleje. Gummisålen garanterer tilstrækkeligt greb og holdbarhed under brug.

Hælhøjden er 3 cm og overhøjden er 5,5 cm, hvilket gør dem til et ideelt valg til mange lejligheder. Mokkasiner fås i en lang række størrelser, og når du vælger, er det værd at følge størrelsesskemaet, som giver mulighed for en perfekt pasform.

Den økologiske læderindlægssål sikrer komfort og bekvemmelighed hele dagen, og bredden G gør, at skoene sidder perfekt på foden. Producentens originale emballage i form af en elegant æske er en yderligere fordel.

S.Barski HY369A lakerede mokkasiner er et fremragende valg for kvinder, der værdsætter kombinationen af ​​elegance og hverdagskomfort. Berig din garderobe med denne unikke model og nyd stil ved hvert trin!

  • Spænde: Glide på
  • Type hæl: Flad hæl
  • hælhøjde (cm): 3
  • Akselhøjde (cm): 5,5
  • Opvarmning: Ikke
  • Producent kode: HY369A BLK
  • Farve: sort
  • Farve på sålen: sort
  • Eneste materiale: Tandkød
  • Indersålsmateriale: kunstlæder
  • Næsen: rund
  • Korpus: G.
  • Dominant mønster: uden mønster
  • Yderligere funktioner: pompon
  • Ydre materiale: lakeret økologisk læder
  • Model: Lakerede mokkasiner med dekoration

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|