S.Barski

Damemokkasiner med sløjfe S.Barski HY42-331 Sort

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Oplev elegance og komfort med kvinders moccasins med en bue af S. Barski Hy42-331 i en klassisk sort farve. Disse unikke loafers er omhyggeligt lavet af øko -læder, som ikke kun giver dem et moderigtigt look, men også gør dem miljøvenlige. En flad hæl med en højde på 3 cm garanterer komforten ved at bære hele dagen, hvilket gør dem til det perfekte valg til både hverdag og mere formelle stiliseringer.

Den subtile detalje i form af en busk placeret i fronten tilføjer en unik charme takket være hvilket hvert trin bliver stilfuldt. Denne model er designet til kvinder, der værdsætter elegance kombineret med komfort. Slocked loafers er en fantastisk løsning for folk, der hurtigt og nemt vil tage på fodtøj.

Tilgængeligheden af ​​forskellige størrelser sikrer en perfekt pasform, som er afgørende for komfort. Når du vælger en størrelse, er det værd at foreslå en størrelsestabel, der matcher skoene godt for dine fødder.

Moccasins S. Barski HY42-331 er en fantastisk tilføjelse til enhver garderobe, der perfekt harmoniserer med sommerkjoler, bukser eller nederdele. Deres minimalistiske design gør dem ekstremt alsidige, og den sorte farve får dem til at matche mange tøj.

Gå ikke glip af muligheden for at berige din fodtøjskollektion med denne stilfulde model! Vælg S. Barski Loafers og nyd den mode og trøst, du fortjener.

  • Hægte: Slip-on
  • Hæltype: Flad hæl
  • Hælhøjde (cm): 3
  • Yderligere funktioner: sløjfe
  • Producentens kode: HY42-331 SORT
  • Farve: sort
  • Sål farve: sort
  • Sål materiale: materiale
  • Indersålsmateriale: øko læder
  • Ydermateriale: øko læder
  • Model: Mokkasiner til kvinder
  • Nosek: rund
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Øvre højde (cm): 5,5
  • Opvarmning: INGEN

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|