PG1

PG1 Dameballetlejligheder Beige Adore

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Oplev elegance og komfort med beige prikkede balletsko til kvinder fra PG1. Disse stilfulde sko er kendetegnet ved en åben hæl og en spids tå, som giver dem et subtilt, men alligevel moderne look. Lavet af den højeste kvalitet øko-læder og plastik, de er ikke kun æstetiske, men også miljøvenlige.

Takket være den justerbare rem med spænde passer de perfekt til foden, hvilket sikrer stabilitet hele dagen. Den bløde indersål af økologisk læder garanterer høj brugskomfort, selv under lange gåture. En flad 2,5 cm høj hæl er en fantastisk løsning for kvinder, der værdsætter komfort uden at ofre elegance.

Balletlejlighederne fås i en moderigtig beige farve dekoreret med et delikat prikket mønster, som gør dem til et perfekt supplement til både hverdagslige og mere ceremonielle stylinger. De vil være perfekte til forår og sommerdage, perfekt matchende forskellige outfits.

Når du tjekker tilgængelige størrelser, skal du huske at bruge størrelsestabellen til at passe dine ballerinasko perfekt til din fod. Vælg beige PG1 ballet lejligheder og nyd et stilfuldt look og komfort hele dagen lang!

  • Hæltype: Flad hæl
  • Hælhøjde (cm): 2,5
  • Opvarmning: INGEN
  • Yderligere funktioner: mangel
  • Samling: Forår/sommer
  • Farve: beige
  • Yderligere farve: sort
  • Sål farve: beige
  • Sål materiale: Plast
  • Indersålsmateriale: øko læder
  • Ydermateriale: øko læder
  • Nosek: spitz
  • Dominerende mønster: prikker
  • Hægte: spænde

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|