Vinceza

Damelædersko på sort platform, Vinceza 66700

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Kvinders lædersko på platformen Black Vinceza 66700 er et fremragende valg for aktive kvinder, der værdsætter komfort og stil. Disse elegante sneakers i en moderigtig sort farve passer perfekt ind i foråret og efteråret tendenser, der perfekt supplerer både hverdagens og mere afslappede stiliseringer.

Lavet af naturligt læder af høj kvalitet tilbyder de ikke kun æstetisk udseende, men også høj holdbarhed. Det indre af skoene polstret med stof og en læderindsats sikrer komforten ved at bære hele dagen. Den eneste tykkelse på 5 cm giver yderligere støtte og forlænges optisk benene, og den runde næse giver dem lethed.

Vinceza 66700 sko er kendetegnet ved en blonder -UP -lås, der giver dem mulighed for at matche hver fod. Ustøjede, ideelle til forår og efterårsdage, vil de arbejde både i urbane stiliseringer og under weekendture.

Fås i producentens originale emballage, de er en fantastisk gaveide til enhver moderigtig kvinde. Vent ikke! Tilføj disse unikke læder -sneakers til din samling og nyd deres unikke stil og komfort på hvert trin.

  • Ydermateriale: naturligt læder
  • Hægte: snøret
  • Producentens kode: 66700
  • Farve: sort
  • Yderligere farve: gylden
  • Sål farve: sort
  • Indersålsmateriale: naturligt læder
  • Model: Sneakers i læder
  • Nosek: rund
  • Opvarmning: INGEN
  • Højde: lav
  • Samling: BLACK FRIDAY 2024

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|