Damesko mokkasiner med sort Jezzi dekoration
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 7 - 10 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Damesko mokkasiner med sort Jezzi dekoration
Damemoccasinsko med sort dekoration fra Jezzi-mærket er indbegrebet af stil og komfort. Et perfekt supplement til enhver kvindes garderobe, de vil fungere perfekt i både hverdag og mere elegante stilarter.
Denne model er kendetegnet ved sin originale dekoration og dekorative hæl, som tilføjer karakter til ethvert outfit. Jezzi loafers passer perfekt til jeans, nederdele eller kjoler og skaber et moderigtigt og elegant look.
Indvendigt er skoene afsluttet med økologisk læder af høj kvalitet og en naturlig indersål, som sikrer komforten ved brug hele dagen lang. Den 0,5 cm tykke sål absorberer effektivt hvert skridt, og den 2 cm flade hæl gør skoene perfekte til hverdagsbrug. Takket være slip-on-lukningen er det ekstremt nemt at tage mokkasinerne på og af.
Disse moderigtige sko fås i standardstørrelser, hvilket gør det nemmere at træffe det rigtige valg. Derudover er produktet helt nyt, originalt, og dets kvalitet bekræftes af en 24-måneders garanti.
Jezzi mokkasiner er et perfekt valg for enhver kvinde, der værdsætter elegance kombineret med komfort. Takket være dem vil hver styling få unikhed og moderigtigt udtryk!
- Samling: KeeShoes
- Farve: sort
- Sål materiale: syntetisk
- Ydermateriale: økologisk ruskindslæder
- Hæl/platformshøjde: 2
- Hægte: andre , slip-on
- Yderligere funktioner: rhinsten
- Indersålsmateriale: naturligt læder
- Nosek: rund
- Dominerende mønster: intet mønster
Tak fordi du tilføjede din kommentar.