PG1 Damesportssko på en kile, øko-læder, hvid-brun Catrine beige gylden
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 7 - 10 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: PG1 Damesportssko på en kile, øko-læder, hvid-brun Catrine beige gylden
Oplev moderigtige og komfortable sportssko med kile til kvinder fra PG1, som vil være en perfekt tilføjelse til din garderobe! Catrine-modellen i beige, brun og guld kombinerer stil og komfort, perfekt til hverdagsbrug.
Disse sko, lavet af højkvalitets øko-læder, er kendetegnet ved en spejl accent, der giver dem en unik karakter. Sæt på en kile med en 5 cm høj platform, giver de tilstrækkelig stabilitet og elevation, der vil understrege din figur. Flade snørebånd sikrer en perfekt pasform, og stofindlægssålen sikrer komfort selv hele dagen.
Den skridsikre sål af gummi gør disse sneakers ikke kun stilfulde, men også praktiske. De matcher perfekt en række stilarter - både til hverdagsbrug og til mere afslappede lejligheder.
Vent ikke! Dette er et must-have i din skokollektion. Husk at følge størrelsesskemaet, når du vælger din størrelse. PG1 Catrine-sko til kvinder er en kombination af mode, komfort og kvalitet, der gør, at du aldrig vil tage dem af!
- Hæltype: Buskin
- Øverste højde: 6,5 cm
- Farve: beige , brun , gylden
- Indersålsmateriale: stof
- Ydermateriale: øko læder
- Model: Wedge sportssko
- Opvarmning: INGEN
- Hæl/platformshøjde: 5
- Hægte: snøret
- Yderligere funktioner: mangel
- Samling: KeeShoes
- Sål materiale: syntetisk
- Nosek: rund
- Højde: lav
- Dominerende mønster: intet mønster
Tak fordi du tilføjede din kommentar.