PG1 Damestøvler med perler Sort mystik
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 7 - 10 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: PG1 Damestøvler med perler Sort mystik
Oplev PG1 dameankelstøvler med perler i en elegant sort farve, som bliver et uadskilleligt element i din styling. Lavet af økologisk læder af høj kvalitet, garanterer de holdbarhed og bærekomfort. Indersiden af støvlerne er omhyggeligt foret med et varmt skotæppe, som sikrer behagelig varme og komfort, selv på koldere dage.
Den høje overdel, 17 cm høj, er dekoreret med elegante perler, der giver skoene en unik karakter. Disse støvler passer perfekt til glam rock og grunge trends, hvilket gør dem til det perfekte supplement til mange modige stylinger. Takket være en flad 4,5 cm høj hæl og en 2 cm platform er de desuden behagelige at have på selv i lang tid.
Disse støvler er kendetegnet ved en klassisk, rund tå og en praktisk lynlås- og snørelukning, som gør dem nemme at tage af og på. Overdelens bredde er 12 cm, hvilket sikrer en god pasform til benet, og deres bredde G gør dem behagelige for de fleste kvinder.
Tilbydes i producentens originale emballage, disse moderigtige PG1 ankelstøvler er et godt valg for en kvinde, der værdsætter stil og komfort. Imponer alle med dit udseende med disse unikke ankelstøvler, der vil tiltrække opmærksomhed og tilføje glans til enhver styling!
- Producent: PG1
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Ankelstøvler > Sko PG1
- Øverste højde: 17
- Øvre højde (cm): 17 cm
- Samling: KeeShoes
- Farve: sort
- Sål farve: sort
- Ydermateriale: øko læder
- Model: trapper støvler
- Opvarmning: Ja
- Hæltype: flad hæl
- Øvre bredde: 12
- Hæl/platformshøjde: 4.5
- Yderligere funktioner: rhinsten
- Indersålsmateriale: stof
- Nosek: rund
- Korpulens: G
- Højde: ved anklen
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: på låsen , snøret
Tak fordi du tilføjede din kommentar.