Fama

Fama Dekorerede ballerinaer sort

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Det er sorte balletlejligheder fra producenten Fama, som kombinerer elegance med hverdagskomfort. Disse smukke sko er lavet af øko-læder i ruskind og er det perfekte valg for kvinder, der værdsætter stil og komfort. Deres bløde hæltæller og glatte, syntetiske sål sikrer maksimal bærekomfort, hvilket gør dem til en perfekt løsning til hverdagsbrug.

Balletlejlighederne udmærker sig ved subtil udsmykning i form af rhinsten, som giver dem en unik karakter, hvilket gør dem velegnede til både afslappede stilarter og mere elegante outfits. Takket være slip-on-designet er det ekstremt enkelt og bekvemt at tage dem på og af.

Med en hælhøjde på kun 1 cm er disse lejligheder perfekte til forår og sommer, og giver den perfekte kombination af moderigtigt look og komfort. Sorte, runde tæer tilføjer klasse til dem, og deres universelle farve gør dem nemme at matche til forskellige stilarter.

Fama ballet lejligheder er et godt valg for enhver kvinde, der ønsker at føle sig moderigtig og komfortabel i enhver situation. Produktet fås i OUTLET-kategorien, hvilket gør det ikke kun stilfuldt, men også et rentabelt køb. Producentens originale emballage i form af en æske gør ballerinaerne også til en god gaveidé. Vælg sorte Fama ballet lejligheder og understrege din individuelle stil!

  • Yderligere funktioner: rhinsten
  • Hæl/platformshøjde: 1.0
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Hægte: andre , slip-on
  • Hæltype: ingen hæl
  • Samling: KeeShoes
  • Farve: sort
  • Sål materiale: syntetisk
  • Indersålsmateriale: Stof
  • Ydermateriale: Økologisk ruskind
  • Nosek: Rund

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|