Inna marka Dekorerede støvler med opslået overdel på høj hæl, sorte

63,54

Vi tilbyder unikt dekorerede støvler med opslået overdel på en hæl i en elegant sort farve. Disse støvler er lavet af højkvalitets øko-ruskind og vil være et perfekt supplement til enhver moderigtig styling. Modellen er slip-on, hvilket gør den nem at tage på, og en ekstra lynlås i bunden af ​​overdelen gør dem endnu mere behagelige at bruge.

Spidse tæer slanker benene optisk og tilføjer elegance og klasse, mens den rullede overdel dekoreret med rhinsten giver dem en unik karakter. Disse støvler er perfekte til både hverdagsbrug og særlige lejligheder, så du kan skille dig ud i mængden.

Hælhøjden på 8,5 cm og den øvre højde på op til 35,5 cm gør, at støvlerne understreger figuren, samtidig med at de sikrer komforten ved at bære. Det indvendige stoffor og plastiksålen sikrer komfort og holdbarhed.

Når du vælger størrelse, er det værd at bruge størrelsestabellen for at passe skoene perfekt til din fod. Støvlerne fås i følgende størrelser: 36 (23,5 cm), 37 (24 cm), 38 (24,5 cm), 39 (25 cm), 40 (25,5 cm), 41 (26 cm).

Disse støvler, der er fremstillet i Kina, er et sandt must-have i enhver kvindes garderobe. Takket være deres alsidighed og moderigtige design vil de helt sikkert blive et yndlingselement i mange stilarter. Bestil i dag og nyd den unikke stil!

  • hælhøjde (cm): 8,5
  • Akselhøjde (cm): 35,5
  • Skaftbredde (cm): 18,5
  • Yderligere funktioner: jetfly
  • Producent kode: LQ-128 SORT
  • Farve: sort
  • Farve på sålen: sort
  • Eneste materiale: materiale
  • Indersålsmateriale: stof
  • Ydre materiale: økologisk ruskindslæder
  • Næsen: spids
  • Opvarmning: ingen
  • Type hæl: stolpe
  • Dominant mønster: uden mønster
  • Hæl / platform højde: 8.5
  • Spænde: på låsen , glide på

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|