Delois grå sneakers til kvinder sort
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 5 - 8 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Delois grå sneakers til kvinder sort
Oplev komfort og stil med grå Delois damesneakers! Disse modesko er det perfekte valg til sommersæsonen, der kombinerer elegance og funktionalitet. De er lavet af højkvalitets øko-læder og udmærker sig ikke kun ved deres æstetik, men også ved deres holdbarhed. Den tykke, hvide sål giver fremragende dæmpning, som gør hvert trin behageligt.
Delois sneakers har standardnummerering, så du kan vælge din traditionelle størrelse uden bekymringer. Modellen har en rund tå og en snørelukning, som tilføjer en sporty karakter og giver mulighed for en perfekt pasform til foden. Deres højde er 10,5 cm og platformen er 4,5 cm, hvilket understreger det moderne design.
Til hverdagsbrug er sneakersene yderst funktionelle - takket være stofindsatsen giver de ventilation og komfort. Delois er et fremragende valg for aktive kvinder, der værdsætter ikke kun komfort, men også moderigtigt udseende.
Vent ikke! Berig din sommergarderobe med denne unikke model, der vil fungere perfekt i mange stilarter. Delois sneakers er et must-have for enhver fashionista!
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Sport > Sko Inna marka
- Opvarmning: INGEN
- Yderligere funktioner: mangel
- Samling: Sommer
- Sål farve: hvid
- Sål materiale: Gummi
- Indersålsmateriale: stof
- Ydermateriale: øko læder
- Model: LY077
- Nosek: rund
- Højde: lav
- Hægte: snøret
- Hæl/platformshøjde: 4.5
- Producentens kode: BM134533
- Farve: sort
- Dominerende mønster: intet mønster
Tak fordi du tilføjede din kommentar.