Eco-læder hjemmesko på den sorte platform med et ornament af Jezzi 2267
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 3 - 6 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Eco-læder hjemmesko på den sorte platform med et ornament af Jezzi 2267
Oplev de unikke Eco-læder-hjemmesko på platformen fra Jezzi-mærket, Model 2267, der kombinerer elegance og komfort. Disse sorte flip flops er det perfekte valg til sommerdage og tilbyder ikke kun et stilfuldt look, men også komfort ved at bære. Lavet af økologisk hud af høj kvalitet giver de en perfekt pasform og holdbarhed.
Klapperne indstilles på en 4 cm høj platform, der tilføjer en subtil charme og forlænger optisk figuren. Derudover sikrer den eneste tykkelse på 1,5 cm stabilitet og komfort, når man går. Modellen er udstyret med dekorative rhinestones, der giver dem en unik karakter.
Disse flip flops er designet til kvinder og er perfekte til afslappede stiliseringer, både på stranden og under gåture rundt i byen. En let slip -i fastgørelsesorganer gør dem ekstremt praktiske. Det indre af klapperne er lavet af blødt økologisk læder, hvilket sikrer komfort under et langt slid.
Bestil bestilt i den originale emballage er Jezzi 2267 Flip Flops et godt valg for enhver kvinde, der værdsætter et moderigtigt look og komfort. Vi anbefaler at købe en størrelse, som du normalt bærer for at nyde den perfekte pasform. Sats på komfort og stil denne sommer med flip flops fra jezzi!
- Producent: Jezzi
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Flip-flops > Sko Jezzi
- Yderligere funktioner: rhinsten
- Farve: sort
- Indersålsmateriale: øko læder
- Hægte: Slip-on
- Producentens kode: JEZ442
- Ydermateriale: øko læder
- Hæl/platformshøjde: 4
Tak fordi du tilføjede din kommentar.