Filippo

Filippo 10092 W. Blå loafers

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Filippo 10092 W mokkasiner i blå er et perfekt valg for kvinder, der værdsætter stil og komfort hver dag. Disse elegante sko er lavet af naturligt læder af høj kvalitet og er slidstærke og unikke i design. Næsens mandelform og den runde spids giver dem et klassisk look, og subtile rhinsten tilføjer en smule glans.

Mokkasinerne har et slip-on design, som gør dem nemme at tage på og af. Deres sål, lavet af plast, giver et fremragende greb, og platformshøjden på 1 cm gør det yderst behageligt at gå i dem. Den øverste højde på 6 cm passer perfekt til forskellige stilarter.

Mokasinernes indre er foret med stof, og læderindlægssålen garanterer komfort og tilstrækkelig ventilation af foden, hvilket er særligt vigtigt i hverdagen. 10092 W-modellen er perfekt til enhver lejlighed, både til arbejds- og weekendmøder.

Tilbydes i en elegant æske, Filippo 10092 W mokkasiner er ikke kun en fantastisk tilføjelse til din garderobe, men også en god gaveide til en elsket. Vælg en kombination af stil og komfort med Filippo mokkasiner og nyd et moderigtigt look hver dag!

  • Opvarmning: INGEN
  • Øverste højde: 6
  • Hæltype: flad hæl
  • Farve: blå
  • Indersålsmateriale: naturligt læder
  • Ydermateriale: naturligt læder
  • Model: 10092
  • Korpulens: G
  • Hæl/platformshøjde: 2
  • Nosek: rund
  • Yderligere funktioner: rhinsten
  • Samling: KeeShoes
  • Sål materiale: syntetisk
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Hægte: andre , slip-on

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|