Filippo

Filippo DP4916 læder ruskind loafers på platformen sorte

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Oplev elegance og komfort med Filippo DP4916 platform loafers i sort. Disse stilfulde sko er det perfekte valg for moderne kvinder, der værdsætter både et moderigtigt look og komfort. Disse mokasiner er lavet af naturligt læder af høj kvalitet og imponerer ikke kun med deres holdbarhed, men også med en elegant finish.

Filippo mokkasiner er slip-on, hvilket gør det hurtigt og bekvemt at tage dem på. Den runde tå og rhinsten giver dem karakter, og den 3 cm tykke sål gør dem perfekte til både hverdagsstyling og mere formelle lejligheder. Hælhøjden er 5 cm, hvilket giver en subtil løfteeffekt uden at ofre komforten.

Det indre af disse sko er afsluttet med stof, og den naturlige læder indersål giver maksimal komfort og åndbarhed. Takket være brugen af ​​syntetisk materiale på sålen er skoene lette og fleksible, hvilket øger stabiliteten under gang.

Filippo DP4916 er en model dedikeret til kvinder, der ønsker at skille sig ud i ethvert miljø. De er perfekte til forår og efterårsdage, og deres universalitet giver dig mulighed for at kombinere dem med forskellige stilarter. Uanset lejligheden bliver disse loafers et uundværligt element i din garderobe.

Tøv ikke og drag fordel af det unikke Black Friday Sale 2023-tilbud til at berige din samling med dette originale, splinternye produkt med en 24-måneders garanti. Filippo mokkasiner er en kombination af elegance, komfort og moderne design, som du skal have!

  • Farve: sort
  • Indersålsmateriale: naturligt læder
  • Nosek: rund
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Yderligere funktioner: rhinsten
  • Samling: Black Friday-udsalg 2023
  • Sål materiale: syntetisk
  • Ydermateriale: naturligt læder
  • Hæl/platformshøjde: 3.0
  • Hægte: slip-on
  • Producentens kode: PAW459A

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|