Filippo

Filippo RG3912-2 sorte sko

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Filippo RG3912-2 sko er det perfekte valg til mænd, der leder efter elegant og behageligt hverdagsfodtøj. Disse sorte sko er lavet af økologisk læder af høj kvalitet og kombinerer moderne design med klassisk enkelhed. Den runde tå tilføjer elegance, og snørelukningen sikrer en perfekt pasform til foden.

Det indre af skoene er foret med naturligt læder, som garanterer komfort at have på hele dagen lang. Takket være den syntetiske sål er fodtøjet både let og slidstærkt. Den øvre højde på 7 cm og platformshøjden på 1 cm tilføjer en subtil karakter, og den ekstra hælhøjde på 2,5 cm får skoene til at se meget stilfulde ud.

Denne model er en del af KeeShoes-kollektionen, hvilket gør den til et perfekt valg til hverdagsudflugter, sociale sammenkomster og afslappede begivenheder. Det er værd at understrege, at Filippo RG3912-2 sko fås i producentens originale emballage.

Gå ikke glip af denne unikke mulighed! Brug rabatkoden i dag og få 20% rabat på dit andet produkt! Vælg lave sko, der kombinerer komfort med et moderigtigt look i ét par.

  • Sål materiale: syntetisk
  • Nosek: rund
  • Hægte: snøret
  • Opvarmning: INGEN
  • Øverste højde: 7
  • Yderligere funktioner: mangel
  • Samling: KeeShoes
  • Farve: sort
  • Indersålsmateriale: naturligt læder
  • Ydermateriale: øko læder
  • Model: 1729
  • Korpulens: G
  • Hæl/platformshøjde: 2.5
  • Dominerende mønster: intet mønster

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|