Comer

Comer Fuchsia pumper lyserød

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Oplev elegance og lidt galskab med fuchsia Comer pumps! Disse unikke sko er et perfekt valg for kvinder, der ønsker at tilføje lidt farve og klasse til deres styling. Den intense lyserøde farve tiltrækker opmærksomhed og passer perfekt til sommer- og efterårsoutfits og giver dem friskhed og energi.

Pumperne er lavet af økologisk ruskind, som sikrer ikke kun et æstetisk udseende, men også høj modstandsdygtighed over for daglig brug. Deres mandeltå og praktiske slip-on lukning gør det hurtigt og behageligt at tage skoene på og af. Derudover tilføjer den 10 cm høje blokhæl elegance og sikrer samtidig stabilitet, hvilket gør pumperne til et ideelt valg til særlige lejligheder.

Det indre af skoen er afsluttet med økologisk læder, som yderligere øger komforten ved at bære. Takket være den syntetiske sål er pumperne ikke kun æstetiske, men også praktiske og holdbare.

Comer pumps er et perfekt valg for alle, der værdsætter mode og komfort. Tøv ikke og lad dine fødder føles specielle!

  • Farve: lyserød
  • Hæltype: Stolpe
  • Yderligere funktioner: mangel
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Indersålsmateriale: Økologisk læder
  • Ydermateriale: Økologisk ruskind
  • Nosek: Mandel
  • Hægte: slip-on
  • Hæl/platformshøjde: 8.5
  • Sål materiale: syntetisk
  • Samling: KeeShoes

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|