Inna marka

Grå dametøfler DD92 Grå

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

DD92 Grå dametøfler er det perfekte valg for enhver kvinde, der ønsker at kombinere komfort med moderigtigt design. Disse charmerende hjemmesko med gummisål glæder ikke kun deres udseende, men også med deres funktionalitet. Ansigtet af et charmerende undervandsdyr med en finne på ryggen giver dem en unik karakter, hvilket gør dem til en perfekt tilføjelse til din hjemmegarderobe.

Indersiden af ​​hjemmeskoene er varme og bløde, hvilket giver lyst til at have dem på hele dagen lang, og deres høje udførelseskvalitet garanterer holdbarhed og komfort. Om vinteren, når det er frost udenfor, vil disse hjemmesko være din bedste ven, der pakker dine fødder ind i behagelig varme.

Produktet er lavet af stof, som sikrer tilstrækkelig ventilation, og gummisålen giver fremragende greb og stabilitet, når du bevæger dig rundt i huset. Den runde tå og flade hæl (højde 2,0 cm) gør hjemmeskoene behagelige og afslappende for fødderne.

Takket være slip-on-lukningen er det ekstremt nemt at tage hjemmeskoene på og af. Fås i en elegant grå farve med et originalt mønster, de passer perfekt til forskellige stilarter.

DD92 Grå hjemmesko er ikke kun moderigtige, men også et praktisk valg for enhver moderne kvinde. I et sæt med en elegant æske er de også en perfekt gaveide. Se selv, hvor behageligt det kan være at tilbringe tid i disse charmerende hjemmesko, der vil gøre dit hjem til et endnu mere behageligt sted!

  • Ydermateriale: Stof
  • Farve: grå
  • Nosek: Rund
  • Opvarmning: Ja
  • Hæl/platformshøjde: 2.0
  • Indersålsmateriale: Stof
  • Hægte: slip-on , andre
  • Yderligere funktioner: mangel
  • Dominerende mønster: anderledes mønster
  • Sål materiale: gummi
  • Samling: KeeShoes
  • Højde: lav

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|