Grå isolerede Perillard støvler
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 5 - 8 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Grå isolerede Perillard støvler
De grå isolerede Perillard -fangere er praktiske og stilfulde sko perfekte til efteråret -vintersæsonen. De rækker til ankelen (højde 17 cm), hvilket giver yderligere beskyttelse mod kulde, og isolering garanterer komfort selv ved meget lave temperaturer. Den faste gummisål i grå er modstandsdygtig over for fugt og stikker godt til jorden, der fungerer godt under gåture i vanskeligere vejrforhold.
De vigtigste funktioner:
- Ydermateriale: Økologisk læder (grå)
- sål: gummi, grå, fugtbestandig
- Opvarmning: ja
- Skohøjde: 17 cm (ankel)
- Hælhøjde/platform: 4 cm (lav, behagelig)
- Næse: rund
- Fastgørelse: lynlås + snøring (let installation og justering af pasningen)
- Model: 0-595
- Emballage: original æske
- samling: efterår -vinter
Hvorfor er det værd:
Fangere kombinerer komfort med moderigtigt, universelt design - de matcher jeans, rør, tykke leggings og korte frakker eller ned. Takket være låsen er det hurtigt at sætte på og fjerne, og snøring giver dig mulighed for at justere skoen til fodens bredde. Den grå farve er neutral og let for stiliseringer, og manglen på et mønster understreger den minimalistiske karakter.
Pleje tip:
Rengør overfladen med en blød, fugtig klud; Brug om nødvendigt midler til økologisk hud. Undgå langvarig blødgøring og tørring med en direkte varmekilde.
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Ankelstøvler > Sko Inna marka
- Hæltype: flad hæl
- Yderligere funktioner: mangel
- Samling: Efterår - Vinter
- Farve: grå
- Sål farve: grå
- Sål materiale: Gummi
- Ydermateriale: øko læder
- Model: 0-595
- Nosek: rund
- Opvarmning: Ja
- Højde: ved anklen
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: på låsen , snøret
- Producentens kode: BM186024
Tak fordi du tilføjede din kommentar.