Grå snøret espadriller LX-07
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 4 - 7 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Grå snøret espadriller LX-07
Oplev elegance og komfort i grå LX-07 espadriller med snørebånd. Disse vidunderlige sko kombinerer moderigtigt design og fremragende komfort, perfekt til sommerdage. Overdelen af skoene af ruskindslignende materiale i en subtil grå nuance tiltrækker opmærksomhed, og dekorative guldnitter giver dem en unik karakter.
Disse espadriller har en sål lavet af flettet snor, som gør dem ekstremt lette og behagelige at have på. Den runde tå og hælhøjden på 3 cm sikrer komfort selv efter længere tids brug. Snørelukningen giver mulighed for en perfekt pasform til foden, hvilket øger komforten yderligere.
Takket være deres universalitet passer grå LX-07 espadriller perfekt til forskellige stilarter - fra sommerkjoler over shorts til afslappede outfits med jeans. Dette er et perfekt valg for enhver kvinde, der ønsker at kombinere et moderigtigt look med komfort.
Vent ikke længere! Berig din sommergarderobe med disse stilfulde espadriller fra Inna, som helt sikkert bliver et uerstatteligt element i din feriekollektion. Tjek dem ud i dag!
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Espadriller > Sko Inna marka
- Yderligere funktioner: mangel
- Samling: KeeShoes
- Farve: grå
- Sål materiale: syntetisk
- Indersålsmateriale: Økologisk læder
- Ydermateriale: andre
- Nosek: Rund
- Hæl/platformshøjde: 3.0
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: snøret
Tak fordi du tilføjede din kommentar.