Inna marka

Gregor 01041 lave sko ankelstøvler sort hvid

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Vi tilbyder dig ekstremt elegante og komfortable Gregor 01041 ankelstøvler i sort og hvid. Disse moderigtige sko kommer fra det anerkendte polske firma Gregor, som har specialiseret sig i at skabe fodtøj, der kombinerer stil og komfort i årevis.

Disse sko er udelukkende lavet af naturligt ruskind, hvilket sikrer ikke kun holdbarhed, men også et unikt look. Det indre af skoene er foret med naturligt læder, som garanterer komfort selv i lange timer. Den interessante overdel tilføjer karakter til dem, hvilket gør dem til en perfekt pasform til forskellige stilarter til enhver lejlighed - fra hverdagens sommervandringer til mere formelle lejligheder.

Takket være dets enkle, men elegante design, vil Gregor 01041 fodtøj være en perfekt tilføjelse til enhver herregarderobe. De har en dominerende sort farve med hvide accenter, hvilket gør dem til en ekstremt universel model.

Gå ikke glip af muligheden for at købe dette unikke fodtøj til en fantastisk pris! Invester i komfort og stil med Gregor 01041 - 100% læder, der vil give dig komfort ved hvert skridt!

  • Indersålsmateriale: Naturlæder
  • Ydermateriale: Naturlæder
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Farve: sort , hvid

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|