KOMODO

KOMODO Herre vinter læderstøvler 885 oliven

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Vi præsenterer sko til mænds 885 vinterlædersko i olivenfarve, som er en ideel kombination af stil, komfort og funktionalitet på kolde dage. Disse moderigtige sko er lavet af naturlig læder af høj kvalitet, er disse moderigtige sko kendetegnet ved enestående holdbarhed og et elegant udseende, der giver dem en unik karakter.

Model 885 er Lace -UP, som sikrer en perfekt pasform til foden, og solide metaløjne garanterer deres lange -term, selv under vanskelige forhold. Takket være det omhyggeligt tankevækkende snøresystem kan du nemt tilpasse sko til individuelle behov, hvilket sikrer stabilitet og komfort, når du bærer.

Ved at sikre maksimal komfort i vinterforholdene er skoene udstyret med intern isolering, der effektivt beskytter mod kulden, takket være hvilket hvert trin vil være en fornøjelse. Sålen lavet af holdbar plast tilbyder fremragende vedhæftning, hvilket er vigtigt, især på glatte overflader.

Den stilfulde olivenfarve får disse sko perfekt til at matche med forskellige stilarter, både afslappet og mere elegant. Uanset muligheden vil 885 vinterlædersko være det perfekte supplement til enhver garderobe.

Sats på kvalitet, komfort og tidløs stil med Komodo -sko, der vil tage sig af dine fødder, selv på de koldeste dage!

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|