NEWS Herresportssko Sneakers Sort Fabian
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 7 - 10 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: NEWS Herresportssko Sneakers Sort Fabian
Oplev unikke sportssko til mænd, NEWS sneakers, i en elegant sort farve, der kombinerer stil og komfort! Fabian-modellen blev skabt til aktive mænd, der værdsætter ikke kun flot udseende, men også komforten ved at bære.
Disse sko er lavet af naturlig ruskind af høj kvalitet og et specielt stof, der er modstandsdygtigt over for snavs, så de vil tjene dig i lang tid, selv under de mest vanskelige forhold. Deres lette og åndbare egenskaber gør dem perfekte til enhver lejlighed - både til hverdagsture og til intens træning.
Den skridsikre sål sikrer fremragende greb, og den bløde indersål garanterer bærekomfort hele dagen lang. Skoene har en lav overdel på 7,5 cm og en platform på 3,5 cm, hvilket tilføjer ekstra stil.
Fabian-modellen er ikke kun funktionelt, men også moderigtigt design, der passer perfekt ind i tidens trends. Snorelukningen giver mulighed for en perfekt pasform til foden, og deres universelle sorte farve gør, at de matcher mange stilarter.
Vi foreslår, at du følger størrelsesskemaet på vores hjemmeside, når du vælger størrelse. De er tilberedt i elegant original emballage, hvilket gør dem til en perfekt gaveide.
Vent ikke! Tjek hele kollektionen af sportssko til mænd og vælg den perfekte model til dig selv!
- Hæltype: Platform
- Øvre højde (cm): 7,5
- Yderligere funktioner: åndbar
- Samling: KeeShoes
- Farve: sort
- Sål materiale: syntetisk
- Indersålsmateriale: stof
- Opvarmning: INGEN
- Hægte: snøret
- Ydermateriale: andre
- Højde: lav
- Dominerende mønster: intet mønster
- Øverste højde: 7,5 cm
Tak fordi du tilføjede din kommentar.