D/GMR

D/GMR Hvide og sorte sneakers med sølv accent fra Via

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Oplev de mest moderigtige sneakers i sæsonen fra D/GMR-samlingen-hvide og sorte sneakers med et sølv via hvid accent! Selma -modellen er et ideelt forslag for kvinder, der ønsker at kombinere komfort med en designerudseende. Den høje sål giver ikke kun komfort, men tilføjer også elegance til enhver styling.

Selvom de mest tiltrækkede de smukke indsatser fra øko-bladet, er disse sneakers også omhyggeligt lavet af Eco-Leather, som garanterer enestående holdbarhed og lethed i pleje. Takket være dette er du sikker på, at de vil ledsage dig i mange sommereventyr.

Selma i hvidt er perfekt til forskellige stiliseringer - fra hver dag til mere elegant. Du kan kombinere dem med dine yndlingshorts, nederdele eller kjoler og skabe unikke kombinationer.

Husk, at modellen ikke er særlig dimension, og derfor anbefaler vi at vælge en større størrelse for at sikre maksimal komfort. Sneakers D/GMR er ikke kun fodtøj, det er en måde at udtrykke din stil og individualitet på. Invester i Selma i dag - Dit sommerudseende får en ny dimension!

  • Producentens kode: 2H0-JYD1581-03 Sort
  • Farve: hvid
  • Ydermateriale: gummi

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|