Inna marka

Hvide sneakers med en tyk Cettina-sål

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Cettina hvide sneakers med en tyk sål er et perfekt valg for kvinder, der værdsætter stil, komfort og modernitet. Disse lavskårne sportssko er lavet af økologisk læder af høj kvalitet og kombinerer elegance og urban afslappethed. Takket være den runde næse og det enkle, minimalistiske design er de det perfekte supplement til både afslappede og mere elegante stilarter.

Deres tykkere 4,5 centimeter gummisål garanterer fremragende holdbarhed og stødabsorbering, hvilket gør dem til et ideelt valg til hverdagsbrug. Gummi-snørelukningen sikrer en perfekt pasform til foden, hvilket gør den behagelig at have på under lange gåture eller aktiv fritid.

Hvide Cettina sneakers passer perfekt til en række forskellige tøj - fra klassiske jeans og en T-shirt til luftige kjoler. Takket være deres universelle farve, vil du helt sikkert finde gennemprøvede kombinationer, der vil tilføje karakter til enhver styling.

Dette fodtøj er en del af sommer- og forårskollektionen, hvilket gør det til det perfekte valg til varmere dage. Derudover sælges de i original emballage, og de er en god gaveide til enhver moderigtig kvinde. Vælg hvide Cettina sneakers og nyd ikke kun komfort, men også unik stil!

  • Producentens kode: BM194365
  • Farve: hvid
  • Sål farve: sort
  • Sål materiale: Gummi
  • Indersålsmateriale: stof
  • Ydermateriale: øko læder
  • Model: HBD30
  • Nosek: rund
  • Opvarmning: INGEN
  • Højde: lav
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Hægte: snøret
  • Yderligere funktioner: mangel
  • Samling: Sommer/forår

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|