Inna marka

Hvidlakerede støvler Brisette

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Oplev mode i højere hæle med fantastiske hvide patent Brisette sneakers! Disse stilfulde støvler er lavet af højkvalitets laklæder, som sikrer et elegant look og komfort at have på. Takket være den originale dekoration i form af en falsk lynlås på ydersiden, skiller disse støvler sig ud fra andre modeller og tilføjer en unik karakter til hver styling.

Disse støvler er designet til kvinder, der værdsætter både stil og funktionalitet, og fås i standardnumre fra 36 til 41. En ekstra lynlås gør dem nemmere at tage på, hvilket gør dem til et ideelt valg til hverdagsbrug. Den høje trapper-sål (5,5 cm) sikrer ikke kun komfort, men også stabilitet, og sålens sorte farve står i perfekt kontrast til den hvide overdel.

Overhøjden er 18,5 cm, hvilket gør, at støvlerne ser flotte ud og giver god ankelstøtte. Den runde tå og flade hæl tilføjer komfort, og det solide gummi, der bruges til at producere sålen, sikrer et godt greb.

Brisette sneakers er det perfekte valg for enhver moderigtig kvinde, og deres universelle design gør, at de nemt kan matches til forskellige stilarter - fra afslappet til mere elegant. Uanset lejligheden vil disse ankelstøvler være det perfekte supplement til enhver garderobe.

Gå ikke glip af muligheden for at blive ejer af disse unikke sko. Bestil dem i dag og nyd et moderigtigt look til enhver lejlighed!

  • Yderligere funktioner: lakeret
  • Samling: KeeShoes
  • Farve: hvid
  • Sål farve: sort
  • Sål materiale: gummi
  • Indersålsmateriale: stof
  • Ydermateriale: øko læder
  • Model: 21BT26-4266
  • Nosek: rund
  • Opvarmning: INGEN
  • Højde: ved anklen
  • Hæl/platformshøjde: 5.5
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Hæltype: flad hæl
  • Øverste højde: 18.5
  • Hægte: på låsen , snøret

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|