Inna marka

Isolerede dameankelstøvler med guldspænde, sort Taitra

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Isolerede kvinders støvler på en søjle med en gylden spænde i sort er et godt valg for kvinder, der værdsætter elegance og komfort. Disse stilfulde sko er lavet af økologisk læder af høj kvalitet, glæder disse stilfulde sko med moderne design og funktionalitet.

En høj hæltype, der når 10 cm, tilføjer en subtil højde, mens den garanterer stabilitet og komfort ved at bære. Opvarmning med et fodtøjstæppe betyder, at støvlerne er perfekte til køligere dage, hvilket sikrer varme og komfort. Afrundede næser giver dem en klassisk, elegant karakter, hvilket betyder, at de perfekt matcher både afslappede og flere officielle stiliseringer.

En yderligere fordel er det gyldne bæltebælte, som er en moderigtig accent, øjneknap og understreger det unikke ved disse sko. Zip Fastener gør det nemt at tage på og tage af, hvilket gør dem til et ekstremt praktisk valg hver dag.

Disse støvler har en øverste højde på 11,5 cm og en bredde på 10,5 cm, hvilket sikrer optimal pasform til benet. Vi anbefaler at foreslå en størrelsestabel, når du vælger den rigtige model.

I kombination med en sort plastsål er disse elegante støvler et fremragende tilbud til efteråret/vintersæsonen. Den originale emballage af producenten gør dem ideelle også til en gave. Vælg isolerede kvinders støvler på en søjle med en gylden spænde, og find ud af, hvordan tilføjelse -toner kan ændre enhver stylisering!

  • Hæl/platformshøjde: 10
  • Hægte: på låsen
  • Øvre højde (cm): 11,5
  • Øvre bredde (cm): 10,5
  • Yderligere funktioner: mangel
  • Producentens kode: HB-258 SORT
  • Farve: sort
  • Yderligere farve: gylden
  • Sål farve: sort
  • Sål materiale: materiale
  • Indersålsmateriale: stof
  • Ydermateriale: øko læder
  • Model: Isolerede dameankelstøvler med guldspænde
  • Nosek: rund
  • Opvarmning: Ja
  • Hæltype: stolpe
  • Højde: ved anklen
  • Dominerende mønster: intet mønster

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|