Kamel A-3 kamel snestøvler til kvinder brun
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 4 - 7 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Kamel A-3 kamel snestøvler til kvinder brun
Kvinders camel A-3 snestøvler i brune er det perfekte valg til vinterdage, der kombinerer stil med komfort. Disse sko er lavet af økologisk ruskind og ser ikke kun godt ud på foden, men giver også tilstrækkelig beskyttelse mod kulden. Isoleret med blød pels vil de gøre selv den hårdeste frost mindre mærkbar.
Skoene har en lille stigning på 3,5 cm, hvilket tilføjer elegance og gør dem perfekte til hverdagsstyling. En yderligere fordel er den dekorative sløjfe på bagsiden af overdelen, som giver dem en unik charme og feminin karakter.
Snestøvlerne er slip-on, hvilket gør dem nemme at tage på og af. Deres glatte brune overflade gør, at de passer godt sammen med en række forskellige outfits, fra jeans til leggings. Den flade hæl og runde tå gør dem behagelige at have på, hvilket gør dem til et godt valg til hverdagsbrug.
Vent ikke længere og pas på dine fødder på vinterdage! Vælg kvinders camel A-3 snestøvler og nyd stil og komfort ved hvert skridt. Producentens originale emballage i form af en elegant æske gør dem til en fantastisk gave til en elsket.
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Sne støvler > Sko Inna marka
- Samling: KeeShoes
- Sål materiale: syntetisk
- Hægte: andre , slip-on
- Nosek: Rund
- Indersålsmateriale: andre
- Ydermateriale: økologisk ruskindslæder
- Yderligere funktioner: sløjfe
- Opvarmning: Ja
- Højde: høj
- Hæl/platformshøjde: 3.5
- Dominerende mønster: intet mønster
- Farve: brun
Tak fordi du tilføjede din kommentar.