Inna marka

Komfortable grå dameflip-flops med to spænder og en læder indersål

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Vi præsenterer komfortable grå kvinders flip flops, som er den perfekte kombination af stil og komfort. Udstyret med to spænder sikrer disse flip flops ikke kun let at sætte på, men også en perfekt pasform til foden. Lavet af økologisk læder af høj kvalitet er den øverste holdbar og ser æstetisk tiltalende ud i hverdagens sæt.

Det indre af flip -flops skjuler et naturligt læderindsats, der garanterer komfort under bæret hele dagen. Takket være en flad platform med en højde på 3 cm bevarer fødderne tilstrækkelig stabilitet, og den runde næse tilføjer klassisk charme.

Stilfuld grå farvelægning af klapper får dem til at blande sig perfekt med forskellige stiliseringer, både afslappet og mere elegant. Deres alsidighed gør dem til et perfekt supplement til hver sommergarderobe.

Flip Flops har den originale emballage af producenten og er solidt pakket, hvilket gør dem til en god gaveide. Vælg disse flip flops for at nyde komfort og moderigtigt udseende hver dag!

  • Hæltype: platform, flad
  • Producentens kode: G3178-9G
  • Farve: grå
  • Indersålsmateriale: naturligt læder
  • Nosek: manglende næse
  • Hæl/platformshøjde: 3.0
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Ydermateriale: øko læder

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|