Inna marka

Kvinders flip flops på Cork -platformen Lavendel spænder lilla

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Oplev din nye favorit kvinders flip flops på en korkplatform i en smuk skygge af lavendel lilla. Disse flip flops er lavet af økologisk ruskind og kombinerer elegance med daglig funktionalitet. To justerbare striber med spænder giver dig mulighed for perfekt at matche hver fod og sikre komfort hele dagen.

Den profilerede indsats vil desuden tage sig af din bekvemmelighed, og 2,5 cm Cork -platformen introducerer lethed til hvert trin og sikrer stabilitet under gåture. Det er det perfekte valg for mennesker, der værdsætter stil, men ikke ønsker at opgive trøst i hverdagens stiliseringer.

Flip Flops er designet med bekvemmeligheden af ​​brugen - de indsættes, hvilket gør det at udsætte og tage dem af er ren glæde. Uanset muligheden vil de blande perfekt sammen med forskellige tøj.

Husk at blive bekendt med størrelsestabellen, før du foretager købet for perfekt at matche flip -flops til din fod. Disse mode -flip -flops er ikke kun et praktisk valg, men også et element, der giver dine daglige stiliseringer til dine daglige stiliseringer. Vælg bekvemmelighed og stil med klapper på en Cork -platform!

  • Hægte: Slip-on
  • Hæltype: Platform
  • Platform/sål (cm): 2,5
  • Yderligere funktioner: mangel
  • Producentens kode: C-725 Lavendel
  • Farve: lilla
  • Sål farve: sort
  • Sål materiale: materiale
  • Indersålsmateriale: øko læder
  • Ydermateriale: økologisk ruskindslæder
  • Nosek: manglende næse
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Hæl/platformshøjde: 2.5

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|