Kvinders sneakers Goe Leather Black GG2N3041 sort
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 7 - 10 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Kvinders sneakers Goe Leather Black GG2N3041 sort
Oplev de unikke Goe Leather Black GG2N3041 sneakers til kvinder, som kombinerer moderne design og uovertruffen komfort. Denne seneste model fra det berømte Goe-mærke er det perfekte valg for kvinder, der værdsætter komfort og stil hver dag.
Sneakersene er lavet af naturlæder af høj kvalitet, som sikrer holdbarhed og et perfekt udseende i lang tid. Deres elegante sorte farve gør, at de passer perfekt ind i enhver stil, både sport og casual outfits. Indvendigt er fodtøjet også foret med naturligt læder, som sikrer en følelse af blødhed og komfort.
Den øvre højde på 8 cm og skoens lave silhuet gør dem ekstremt lette og nemme at købe. Derudover har Goe sneakers en rund tå, som tilføjer en subtil charme til dem. Sålen i syntetisk materiale garanterer godt greb og stødabsorbering under gang.
Den blonde-lignende lukning gør, at skoene kan tilpasses præcist til foden og gør dem nemme at tage på og af. Husk at følge størrelsesskemaet, når du vælger din størrelse – skoene er oversized, hvilket betyder, at du bør overveje at købe en mindre størrelse.
Tøv ikke med at tilføje disse smukke sneakers fra Goe til din samling! Se også andre tilgængelige modeller i vores butik for at finde det perfekte fodtøj til dig selv. Perfekt til hverdagsbrug, ikke kun til træning, men også til gåture eller møder med venner. Vælg kvalitet, stil og komfort - vælg Goe sneakers!
- Øvre højde (cm): 8
- Samling: FW2020
- Farve: sort
- Sål materiale: syntetisk
- Indersålsmateriale: naturligt læder
- Ydermateriale: naturligt læder
- Nosek: rund
- Opvarmning: INGEN
- Hæl/platformshøjde: 4
- Dominerende mønster: intet mønster
- Yderligere funktioner: mangel
- Højde: lav
- Hægte: snøret
- Hæltype: Ingen hæl
- Øverste højde: 8 cm
Tak fordi du tilføjede din kommentar.