Inna marka

Kvinders sorte vinterstøvler 1943

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Oplev elegance og komfort med kvinders sorte vinterstøvler 1943. Disse stilfulde sko, lavet af læderlignende materiale, kombinerer moderigtigt design med funktionalitet. Takket være den afrundede tå og delikat skumisolering forbliver dine fødder varme og behagelige selv på de koldeste dage.

Støvlerne når op over anklen, hvilket gør dem perfekte til både afslappede og mere elegante styles. En flad 3,5 cm høj hæl sikrer stabilitet, og den sorte syntetiske sål tilføjer en moderne karakter. Derudover giver unikke detaljer i form af rhinestones og nitter dem originalitet og unik stil.

Inde i skoene er der en stofindsats, der øger bærekomforten. Lynlåslukningen gør dem nemme at tage af og på, hvilket gør dem til et praktisk valg til hverdagsbrug. Disse ankelstøvler leveres i producentens originale æske og passer perfekt ind i KeeShoes-kollektionen.

Vent ikke - vælg sorte vinterstøvler til kvinder 1943 og nyd mode og komfort hele sæsonen!

  • Yderligere funktioner: rhinsten , knopper
  • Nosek: Rund
  • Opvarmning: Ja
  • Hæltype: flad hæl
  • Højde: ved anklen
  • Hæl/platformshøjde: 3.0
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Samling: KeeShoes
  • Farve: sort
  • Sål farve: sort
  • Sål materiale: syntetisk
  • Indersålsmateriale: Stof
  • Ydermateriale: andre
  • Hægte: på låsen

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|