Inna marka

Kvinders sportsko tyk sål Glitter Sort Ranea grå

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Damesportssko Tykk sål Glitter Sort Ranea grå er det perfekte valg for kvinder, der værdsætter original stil og hverdagskomfort. De er kendetegnet ved et unikt design, der kombinerer et moderigtigt, sporty snit og iøjnefaldende glitterindlæg. Takket være en tyk 5 cm høj sål tilføjer disse sko ikke kun den rigtige højde, men giver også komfort ved hvert skridt.

Disse sneakers er lavet af økologisk læder af høj kvalitet og ser godt ud både i afslappet stil og under fysisk aktivitet. Den bløde stofindlægssål gør, at dine fødder føles behagelige hele dagen lang, og takket være snørebåndslukningen kan de perfekt tilpasses dine behov.

Skoene har en overhøjde på 8 cm, hvilket yderligere understreger deres sporty karakter. Fås i en elegant kombination af sorte og grå farver, de matcher mange forskellige outfits, fra joggingbukser til jeans og leggings.

Glem ikke at tjekke størrelsestabellen omhyggeligt, før du foretager dit køb, for at sikre dig, at du vælger den perfekte størrelse til dig. Lad dig rive med af mode og komfort - vælg Damesportssko Tykksål Glitter Sort Ranea grå!

  • Indersålsmateriale: Stof
  • Ydermateriale: øko læder
  • Opvarmning: Mangel
  • Farve: sort , grå
  • Hæl/platformshøjde: 5
  • Hægte: snøret
  • Hæltype: Ingen hæl
  • Øverste højde: 8 cm

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|