Filippo Læder Ballerina On Wedge beige gylden
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 4 - 7 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Filippo Læder Ballerina On Wedge beige gylden
Det er kileballetlejligheder fra den anerkendte producent Filippo, som vil tilføje elegance og komfort til din garderobe. Disse sko i beige og guld er et rigtigt hit af sæsonen, perfekt til hverdagsstyling og særlige lejligheder. Deres minimalistiske design gør, at de passer perfekt til en række forskellige outfits, fra luftige kjoler til klassiske jeans.
Ballerinaskoene er lavet af naturligt læder af høj kvalitet og garanterer ikke kun æstetik, men også komfort. Den bløde læderindlægssål plejer din fod, selv under lange gåture, og den runde tå giver dem en delikat elegance. En 4 cm høj kile tilføjer et par centimeters højde, samtidig med at den sikrer stabilitet og komfort.
Slip-on-lukningen gør dem meget praktiske, og den indbyggede, bløde hæl gør dem endnu mere behagelige at have på. Sålen i plast med slidbane giver fremragende greb på forskellige overflader, hvilket gør dem til et ideelt valg til forårs- og sommerdage.
Ved at vælge Filippo balletlejligheder vælger du et stilfuldt og afslappet look, der helt sikkert vil tiltrække opmærksomhed. Vent ikke, forkæl dig selv med lidt luksus og komfort med disse unikke sko!
- Producent: Filippo
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinder > Pumper > Sko Filippo
- Yderligere funktioner: mangel
- Dominerende mønster: intet mønster
- Samling: KeeShoes
- Farve: beige , gylden
- Sål materiale: syntetisk
- Indersålsmateriale: naturligt læder
- Ydermateriale: naturligt læder
- Nosek: rund
- Hæltype: buskin
- Hæl/platformshøjde: 4.0
- Hægte: andre , slip-on
Tak fordi du tilføjede din kommentar.