Maciejka Læder ballerinaer med bare fingre Maciejka 06908-25/001-1 Zloty Tørret gylden

104,61

Læder ballerinaer med bare fingre Maciejka 06908-25/001-1 I farven på gylden slid er kvintessensen af ​​elegance og komfort, ideel til enhver moderigtig kvinde. Lavet af naturligt læder kombinerer disse ballerinaer en tidløs stil og moderne løsninger.

Modellen er kendetegnet ved en flad hæl med en højde på kun 1 cm, hvilket sikrer komforten ved at bære hele dagen uden at føle sig træt. De opdagede næser tilføjer lethed, hvilket får det elegante design til at forblive subtile og delikate på samme tid. Den bløde læder -indersål plejer ordentlig dæmpning, hvilket gør disse ballerina til et godt valg til hverdagens styliseringer.

Takket være openwork -dekorationer er Golden Ballerinas øje -fangst og udgør et perfekt supplement til både afslappede og mere formelle tøj. For at sikre en optimal pasform opfordrer vi dig til at bruge størrelsestabellen, når du vælger den rigtige model.

Disse ballerinaer, der er produceret i Polen, fås i den originale boks, hvilket også gør dem til en god gaveide. Vælg læder maciejka ballerinas, der kombinerer komfort, stil og fremragende kvalitet, og nyd dem i mange sæsoner.

  • Type hæl: Flad hæl
  • hælhøjde (cm): 1
  • Akselhøjde (cm): 6,5
  • Yderligere funktioner: åbent
  • Producent kode: 06908-25/001-1 PLN
  • Farve: gylden
  • Farve på sålen: Brun
  • Eneste materiale: materiale
  • Indersålsmateriale: naturlæder
  • Ydre materiale: naturlæder
  • Næsen: intet næsestykke
  • Korpus: F1 / 2
  • Hæl / platform højde: 1.0
  • Dominant mønster: uden mønster
  • Spænde: glide på

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|