Filippo Læder Brogues På Platformen grå
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 4 - 7 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Filippo Læder Brogues På Platformen grå
Filippo Læder Platform Sko i grå er et perfekt valg til forårs- og sommerdage. Disse smukke snøresko udmærker sig ved deres moderigtige, originale stil, der helt sikkert vil tiltrække opmærksomhed. Iøjnefaldende, skinnende bogstaver tilføjer en unik karakter til dem, hvilket gør dem til en perfekt tilføjelse til hverdagens styling.
Filippo-skoene er lavet af naturlæder af højeste kvalitet og giver maksimal komfort og perfekt pasform til foden. Den lave konstruktion og bløde, indbyggede hæl gør at bære dem til en ren fornøjelse. Takket være en 2 cm høj platform og en hvid sål med slidbane bliver hvert trin ikke kun stilfuldt, men også stabilt.
Denne model passer perfekt ind i den afslappede stil, perfekt til hver dag, og dens universelle grå farve gør, at den nemt kan matches til forskellige outfits. Det indre af skoen er en kombination af naturligt læder og tekstilmateriale, hvilket yderligere øger bærekomforten.
Filippo Leather Platform Shoes er ikke kun et moderigtigt valg, men også funktionalitet, der vil leve op til forventningerne hos selv de mest krævende kvinder. Takket være dem vil hver forår og sommer styling få en unik stil!
- Producent: Filippo
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Sport > Sko Filippo
- Yderligere funktioner: mangel
- Sål farve: hvid
- Højde: lav
- Hæl/platformshøjde: 2.0
- Dominerende mønster: anderledes mønster
- Hæltype: ingen hæl
- Samling: KeeShoes
- Farve: grå
- Sål materiale: syntetisk
- Indersålsmateriale: naturligt læder
- Ydermateriale: naturligt læder
- Nosek: rund
- Korpulens: G
- Hægte: snøret
Tak fordi du tilføjede din kommentar.