Neex

Neex Læder Herresport Sko Sferis Sort

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Neex lædersportssko til mænd Sferis Black er den perfekte kombination af elegance og komfort, der vil tilfredsstille enhver mand, der værdsætter stil og komfort. Disse sko er lavet af naturlæder af højeste kvalitet og er et godt valg både til hverdagsbrug og til mindre formelle lejligheder.

Takket være den sarte, profilerede læderindlægssål giver fodtøjet en perfekt pasform til foden, hvilket markant påvirker komforten ved at bære. Den runde tå tilføjer klasse, og den minimalistiske sorte farve gør dem universelle og passer til mange stilarter.

Snørelukningen giver mulighed for en individuel pasform, og den syntetiske sål sikrer tilstrækkeligt greb og holdbarhed. Den øvre højde på 7 cm og sålhøjden på 2 cm tilføjer en let sporty karakter til skoene, hvilket gør dem til et godt valg til afslappede lejligheder.

Vi forsikrer dig om, at Neex Læder Sportssko til mænd Sferis Black er en fremragende investering i din hverdagsstil. Tjek vores tilbud i dag og vælg noget for dig selv!

  • Yderligere funktioner: mangel
  • Samling: KeeShoes
  • Farve: sort
  • Sål materiale: syntetisk
  • Nosek: rund
  • Hæl/platformshøjde: 2
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Hægte: snøret
  • Opvarmning: Mangel
  • Hæltype: Ingen hæl
  • Øverste højde: 7 cm
  • Indersålsmateriale: naturligt læder
  • Ydermateriale: naturligt læder

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|